Наша продукція

������� �������
Оболонь 1:0 Дніпро 6.09.2014

Виїзд в столицю гріх не пробити, та ще й на таку принципову гру. Тому прибув на матч солідний вояж чкркащан, а саме 48 виїздних. Щось в цьому сезоні структури безпеки дуже прискіпливі до

нас. Вислухавши як треба себе поводити на стадіо зрештою заходимо на сектор, розвішуємо банери і починаємо шизіти. Навпроти нас біля двадцяти місцевих оболонців теж з барабаном не відстають. Перший тайм дуже потужна шиза, СУ-ГС, путін хто?, нонстопи під барабан, який до середини першого тайму не витримав такої потужної енергетики і репнув.

На 88 хвилині попалили трохи піро. Нажаль команда пропустила, і програла цей принциповий матч. Команда дякує за підтримку і обіцяє вже в наступному матчі реабілітуватися. Потім частина лишилась на матч збірної проти Словачини, який був вже через день. Який також закінчився такою ж поразкою 0:1 . Отакий не дуже позитивний візит до столиці. Але без поразок немає перемог. Катайте за Дніпро та Україну!