mfcn supporters
Наша продукція


������� �������
Шахтар-3 0:2 Дніпро 23.05.15

Виїзд в Копили загалом пробило 11 черкащан. Ми котили самим бюджетним транспортом, так-так собаками. Хтось стопом. Було і шість годин прогулятись Гребінкою. Нічого особливого, окрім кафешки "Тріумф" - де порції від душі. Опівночі рушили до Полтави. В Полтаві зустрічаємось з двома

Детальніше...
 
Благодійний турнір зі страйкболу

Цивільним корпусом "Азов" Черкащина та ГО "Ультрас Черкаси", в День Героїв та в пам'ять річниці загибелі Коменданта УВО і провідника ОУН Євгена Коновальця, було організовано благодійний турнір зі страйкболу.

Детальніше...
 
Кристал 1:2 Дніпро 11.05.15

Херсонська область набуває все більшої популярності серед відпочиваючих, а катаючим виїзда до Херсону, відкривається чудова можливість, поєднати відпочинок з підтримкою улюбленого клубу.

Детальніше...
 
Кремінь 1:1 Дніпро 01.05.15

Найважливішу і надпринципову виїздну гру сезону, "Черкаський Дніпро" провів в м. Кременчук. До сусіднього міста на Дніпрі, вирушило близько 40 супортерів з Черкас. За попередньою домовленістю з місцевими ультрас, вирішили провести спільний марш єдності, пройшовши центральними вулицями Кременчука.

Детальніше...
 
Дніпро 2:1 Оболонь 25.04.15

В Черкасах відбувся головний матч сезону, у другій лізі чемпіонату України з футболу, де "Черкаський Дніпро" приймав київську "Оболонь-Бровар".

Детальніше...
 
Реал-фарм 0:2 Дніпро 04.04.15

На цю виїздну гру до Одеси дісталося 23 черкащанина. Про саму Одесу розписувати немає сенсу, всі там бували не раз. За виїзд вдалось побачити все: сніг, дощ, град, тепле сонечко і море. Стадіо Іван знаходиться недалеко

Детальніше...
 
Благодійний турнір з міні-футболу (28.03.15)

28 березня, на міні-футбольних майданчиках "Центрального стадіону", відбувся благодійний турнір з футболу, пам'яті Сергія Амброса. Бійця, який загинув під час мінометного обстрілу в м. Широкіно. Сергій входив до ультрас-руху "Черкаського Дніпра" і воював у складі добровольчого полку "Азов".

 

Детальніше...
 
Зустріч з Михайлівською школою-інтернатом 28.02.15

Коли заходить мова про дітей, у нас одразу виникають асоціації з усміхненими обличчями; кумедними дитячими витівками; улюбленими іграшками та першими друзями. Але світ настільки жорстокий і не справедливий, що нажаль не всі діти знають про батьківську любов і щасливе дитинство. Усвідомлюючи цю біль і шукаючи можливості якось допомогти, ми знайшли контакти Михайлівської школи-інтернату.

Детальніше...
 
Матч пам'яті Сергія Амброса... 22.02.2015

Звіт від молодого гравця футбольного клубу Дніпро-80

Детальніше...
 
Шахтар-3 1:4 Дніпро 03.11.14

Останній виїзд першого кола припав на Карлівку Полтавська область. Взагалі матч мав відбутися в неділю, але пфл перенесло на понеділок. Тому кількість виїзних була не багаточисельна. Загальна кількісь людей які пробили виїзд девятеро черкащан. Прибули в карлівку біля десятої, тому був час трохи прогулятися. Сам стадіон знахотиться в 5 хвилинах ходьби, що дуже зручно. Особливо в нашому випадку, коли автобус

Детальніше...
 
Кристал Херсон 1:1 Дніпро 18.10.14

"Принципова гра, принципові мусора" так коротко можна описати виїзд. Дуже зручна дата не могла не радувати, виїзд пробивали на потягах та один виїзний добирався стопом. Херсон зустрічав нас похмурою погодою, зібравшись на вокзалі пішли прогулюватися містом. Часу було вдосталь, непогане місто (в 2011 роздивитись не було можливості авт.) Прогулялись по набережній Дніпра, деяких навіть покатали на

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 9
missiaspb.ru