mfcn supporters
Наша продукція


������� �������
Єдність Плиски - Черкаси 22.04.2012

Був план в Плисках організувати «шашличок-пікнічок». Але чим ближче до матчу, тим більше виникало непоняток з місцем проведення гри. Минулу домашню 

Детальніше...
 
Черкаси - Украгроком 17.04.2012

Вечірній матч у будній день мав зібрати не мало вболівальників. Але погода внесла свої корективи - буквально на початку гри пішла велика  злива. Тож частина кузьми відразу попливла додому, а півтори сотні справжніх, мокрих до кісток фанатів грілися нон-стопами, та іншими зарядами. Дуже

Детальніше...
 
Скала Стрий - Черкаси 12.04.2012

735км! Наразі це самий дальній виїзд черкаських супортерів. До Стрия, посеред робочого тижня, наважились їхати лише троє черкащан. Маршрут пролягав через Львів, але зважаючи на обмаль часу, цим мальовничим містом милувалися лише з вікна маршрутки. Вже за містом ми розділились, двоє залишились "стопити" на трасі, я ж першим автобусом вирушив до Стрия. По приїзду

Детальніше...
 
Черкаси - Динамо Хм. 07.04.2012

На старт другого кола чемпіонату місто чекало майже пів року. Досить активна піар компанія  позитивно вплинула на відвідуваність цього матчу (8300 глядачів). Наш віраж

Детальніше...
 
Суперкубок України "Дніпро-80" 26.02.2012

Молодь «ФК Дніпро-80» 98-99 р.н. в цьому році здобула кубок України, і мала зійтись в фіналі за Суперкубок з переможцями Чемпіонату України, однолітками з «Іллічівець-Старт» (м. Іллічівськ). Цей матч викликав не абияку вагомість  для нас.

Детальніше...
 
Поїздка до школи-інтернату 22.12.2011

Кожен рік хочеться, щоб до нашої "рідної" школи-інтернату в Михайлівці їздило більше людей. Але і на цей раз не склалося. Директор запропонував нам відвідати їх святковий новорічний концерт, який на жаль відбувався в будній день. Тож у більшості думки про інтернат одразу відпали. Школу відвідала майже та сама десятка, що і минулого року.

Детальніше...
 
Чорноморець2 - Черкаси 05.11.2011

До останнього в 2011 році виїзду не всі черкащани поставились серйозно. Тому виїхало нас тільки 16 чоловік, більшість з яких лише нещодавно дізнались що таке виїзд.

Детальніше...
 
Черкаси - Херсон 29.10.2011 +відео

Прокинувшись цього суботнього ранку, кожен черкаський супортер сподівався, що нарешті навколофутбол у всій своїй красі завітає і до нашого міста. Інтригуюча атмосфера матч-дня з активним скаутуванням по вокзалах і скануванням автобусів розвіялася зі стартовим свистком матчу. Як то не прикро визнавати, але останнього разу якісний склад опонентів приїжджав до нас аж в 2008 році!

Детальніше...
 
"Дніпро-80" - СДЮШОР "Ходак" 27.10.2011

У рамках дитячо-юнацької футбольної ліги України у 8-му турі між собою зустрілися дві черкаські команди «Дніпро-80» та СДЮШОР «Ходак», вікових категорій 1995 та 1997 року народження.

Детальніше...
 
Чернігів - Черкаси 15.10.2011

Самий масовий виїзд на потязі припав на Чернігів. Хоча конкретну цифру виїзних ми не знали ні при відправленні з вокзалу бо деякі буквально залітали в вагони за мить до його відправлення, ні навіть під час матчу, бо впродовж нього прибували автостопщики.

Детальніше...
 
Україна-Болгарія 07.10.2011

Черговий матч збірної не викликав особливого бажання їхати, але в день матчу все таки вирішили промчати. Часу було обмаль, та з автостопом пощастило, доїхали вчасно ще й під сам стадіо нас підкинула "зємлячка" =)

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 9
missiaspb.ru