mfcn supporters
Наша продукція


������� �������
Болград-Славутич 01.10.2011

Звіт про виїзд на гру зі "СКАД-Ялпуг" із Болграду, яка проходила біля румунського кордону в селі Багатому Ізмаїльського району!

Детальніше...
 
Черкаси - Суми 25.09.2011

Невеликий фото- і відеозвіт з домашнього матчу ФК "Славутич" Черкаси проти ФК "Суми", який відвідало більше 6 тисяч глядачів. Серед всіх слід виділити наших знайомих діток з Михайлівської школи-інтернату, які вперше завітали в гості на наш стадіон, щоб разом з нами підтримати черкаську команду.

Детальніше...
 
Н.Каховка-Славутич 10.09.2011

Виїзд незвичний тим що більшість виїздних прийняли рішення їхати спонтанно,за пару годин до відправлення. Коли вирушали до станції ім.Т.Шевченко у нас було всього два тікети, по приїзду придбали ще чотири, інші ж четверо виїздних вирішили що квитки то для піжонів, та і роздумувати їм особливо не довелось через брак коштів.

Детальніше...
 
Головківка-Славутич 27.08.2011

Найближчий виїзд, та ще й з проїздом через гусячу провінцію, не залишив байдужим жодного черкаського супортера. Тому підтримати команду поїхала максимальна кількість людей, що зараз збираються на домашньому секторі.

Детальніше...
 
Домашні матчі Славутича серпень 2011

Сонце, море, картопля, дачі, села - так можно охарактеризувати літню пору більшості українців. Черкащани не виняток. Тому не зважаючи на дворічну відсутність футболу у місті на 21-му секторі під час перших домашніх матчів в другій лізі збирається невелика кількість людей.

Детальніше...
 
Кристал Херсон-Славутич Черкаси 29.07.2011

Як правило, період футбольного міжсезоння - це час, коли кожен вболівальник дає можливість розігратися своїй фантазії, міркуючи про яскраві-палаючі-співаючі сектори рідного стадіону, про винесення свого принципового опонента, про шалені куражі на виїздах, і по мірі наближення старту чемпіонату серця починають стучати все частіше, і кров у жилах пульсує все дужче. Можете собі тільки уявити, наскільки зголоднілими стали черкаські фани, у яких це міжсезоння затяглося на цілих два роки.

Детальніше...
 
Звіт по аматорській лізі 15.07.2011

Після "веселого" турніру ім. Першина здавалося, що все буде добре - наше об'єднання прокинулося і футбольне життя знову продовжиться. Але вже за декілька днів перед стартом Аматорської ліги черкаській громадськості представили нову емблему та нові кольори клубу, що спричино незаплановану акцію протесту на першому матчі 4-го травня з «Діназ».

Детальніше...
 
Хода за Здоровий Спосіб Життя 10.07.2011

10.07.2011 в Черкасах відбулася вже друга хода за Здоровий Спосіб Життя. Стартувала хода біля Пагорбу Слави, завершилась біля пам’ятнику Богдана Хмельницького.

Детальніше...
 
ФК Славутич Черкаси 26-27.03.2011

26-27.03.2011 ФК Славутич Черкаси. Турнір пам'яті В.В.Першина. Запасне поле Центрального стадіону. Фотозвіт:

Детальніше...
 
Поїздка в школу-інтернат 18.12.2010

Закінчувався 2010-й рік і це означало, що прийшов час їхати до вже знайомої школи-інтернат в Кам'янському районі. В цей засніжений вихідний перед Днем Святого Миколая наш екіпаж склав 14 чоловік. Те, що треба :)

Детальніше...
 
Хода за Здоровий Спосіб Життя 04.12.2010

4.12.2010 Cherkassy Supporters та прихильниками здорового способу життя в місті Черкаси була проведена перша хода молоді за здоровий спосіб життя. Стартувала акція від площі 700-річчя і завершилась біля ЧНУ. Колону було оформлено банерною лінією, "Здорова молодь - здорове майбутнє", "Живи тверезо", "Звільни себе від отрути". По дорозі розповсюджувались листівки.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 9
missiaspb.ru