mfcn supporters
Наша продукція


������� �������
Еко акція прибирання парку 10.10.10

Незважаючи на дощову погоду і лінощі багатьох запрошених товаришів - акція все ж відбулася. Почалося все не дуже оптимістично, оскільки не було тої кількості людей на яку ми розраховували, але потім, взявшись за роботу стало зрозуміло, що і цими силами ми можемо відмінно попрацювати. Під час прибирання люди продовжували стягуватись. Всього в акції взяло участь 12 чоловік.

Детальніше...
 
Поїздка в школу-інтернат 26.09.10

Після першої нашої поїздки до дитячого будинку ми отримали море вражень і нетерпляче очікували наступної. Спілкуючись з Директором в телефонному режимі, дуже приємно було чути, що дітки про нас запитують і цікавляться коли ми вже приїдемо.

Детальніше...
 
Футбол. Польща-Україна 04.09.10

Ще за півтора місяці до матчу двоє супортерів з Черкас почали планувати виїзд в таку близьку і чарівну країну Євросоюзу, як Польща. Без проблем були зібрані всі необхідні документи та надані в посольство. Хвилювання викликало те, що нікому з нас ще жодного разу не відкривали шенген...

Детальніше...
 
Велопробіг 22.05.2010

Гарний настрій, тепла погода і бажання активно провести вільний час створили усі необхідні умови для організації Велопробігу 2010 "За здоровий спосіб життя!".

Детальніше...
 
Волейбол. Фінал чотирьох 26 - 29.03.10

До фінальної частини готувались як до останніх матчів, то ж були стягнуті всі резерви. Чисельно збільшена група активістів-малярів впродовж усього тижня ввечері створювала свої шедеври. До фіналу було залучено якнайбільше людей, дошито та відремонтовано прапори та витягнутий з чулану наш барабан-ветеран ( A.C.A.B).

Детальніше...
 
Волейбол. Круг - Сєвєродончанка 09-10.01.10

На цю гру вболівальники Круга чекали близько року. Після того, як черкащанки зазнали поразки від команди з Сєвєродонецька в фіналі чемпіонату сезону 08/09 і тим самим обірвали серію з чотирьох чемпіонств поспіль, цей суперник став для нас найпринциповішим.

Детальніше...
 
Поїздка в школу-інтернат 26.12.09

На одному зі зборів ми вирішили будь-що в цьому році відвідати один з дитячих будинків, привезти дітям подарнуки і одяг, поспілкуватись і допомогти. З 16 листопада почався збір речей. Враховуючи, що усі черкаські дитячі будинки непогано спонсуються місцевими підприємцями і чиновниками, вирішили поїхати в одну з обласних установ подібного роду, а саме в Михайлівську спеціалізовану школу-інтернат.

Детальніше...
 
Волейбол. Джинестра-Круг 05.12.09

Гостинна Одеса: на пероні напевно під сотню сірих чекали києвський потяг, на котрому нам "пощастило" їхати! Специфіка перону була такою, що обійти його ніяк не можна, бо це кінець колії і локомотив впирається у вокзал.

Детальніше...
 
Акція "Запали свічку" 28.11.09

28 листопада 2009 року у Черкасах відбулися заходи до Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. З 16 до 18 години на площі ім. Т.Г.Шевченка проходила акція «Запали свічку!», в якій також прийняли участь і представники об'єднання "Cherkasy Supporters". До вашої уваги невеликий фотозвіт:

Детальніше...
 
Футбол. Україна-Греція 18.11.09

Доля збірної України щодо її участі у ЧС-2010 вирішувалась у Донецьку в матчі проти збірної Греції. З Черкас підтримати національну команду вирушило 7 чоловік, небагато-немало зважаючи на будній день і недешеву вартість квитка.

Детальніше...
 
Акція "Рідне місто без сміття" 25.10.09

Останнім часом наше рідне місто Черкаси стає дедалі чистішим і охайнішим, особливо ці зміни торкаються скверів і парків, але на жаль не усіх. Місцеві чиновники дбають лише про ту територію, з якої отримують зиск. Невідомо, чи саме це призвело до того жалюгідного стану, в якому зараз знаходиться Першотравневий парк, розташований неподалік Центрального стадіону, але актив об’єднання "Cherkasy Supporters" та черкаські стрейтеджери вирішили прибрати саме це місце.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 9
missiaspb.ru