mfcn supporters
Наша продукція


������� �������
Волейбол. Круг-Іскра 17.10.09

Матчі з луганською командою були рядовими, то ж дуже цікавих подій не планувалося… Перехід з кількості в якість проходить невеликими темпами, так склалося, що навіть і в таку годину були люди, які не знали як себе поводити на секторі :)

Детальніше...
 
Футбол. Україна-Англія 10.10.09

Не для кого не новина, що домашній матч з родоначальниками футболу чекала вся Україна з початку відбіркового циклу. Коли стало відомо, що він стане ще й вирішальним і відбудеться у Дніпропетровську, де готувати шоу на трибунах будуть дніпряни, то більшість черкащан загорілись неабияким бажанням відвідати цей матч. Вихідний день як ніколи сприяв виїздній активності.

Детальніше...
 
Велопробіг 27.09.2009

Неділя 27-го вересня виявилася для нас досить насиченою на події. Окрім вже давно запланованого велотуру «За здоровий спосіб життя», в цей день черкаський "Круг" грав останній груповий матч в кубку України з жіночого волейболу, а також у Києві відбувався вп-турнір з футболу. І що не може не тішити - в кожному з цих заходів нам вдалося взяти участь. А зараз детальніше про перебіг велотуру.

Детальніше...
 
Волейбол. Круг-Хімік 19.09.09

Після зникнення «Дніпра» більшість з нас чекали старту жіночої волейбольної Суперліги. Планів на перший матч було багато. Основною задачею було оздоблення лицьовим банером «Cherkassy Supporters» нашого 1-го сектору, на якому ми шизіли в минулому році. Для цього потрібно було придумати підставки, що стало неабиякою проблемою, адже банер великий і тяжкий. Тож вирішили змінити сектор на 7-й. В думках все було прекрасно – весь сектор за майданчиком наш, великий лицьовий банер, прапори, багато людей…

Детальніше...
 
Футбол. Білорусь-Україна 09.09.09

До цього виїзду усі готувались заздалегідь і серйозно, бо якщо не їхати у Мінськ, то куди ще ближче пробивати виїзд за збірну? Хтось збирав гроші, хтось відпрошувався з роботи, хтось вирішував питання з батьками, і в результаті черкащан виїхало 9 чоловік. Зустрівши товаришів з Миколаєва разом поїхали до столиці Республіки Білорусь.

Детальніше...
 
Проти сучасного футболу (AMF)

Сьогодні лозунг AMF (Against Modern football) дуже часто можно почути від людей, яким не байдужа доля сучасного футболу, прочитати на сторінках спортивних інтеренет-видань або навіть побачити на трибунах суппортерів різноманітних футбольних клубів. Так в чому ж полягає зміст цього лозунгу?

Детальніше...
 
Турнір з армрестлінгу 24.08.09

24 серпня 2009 року в день Незалежності України ми вирішили провести змагання з такого силового виду спорту як армрестлінг. Попередньо переглянули правила, домовились за спеціальні столи і ваги. Турнір проводили біля центрального стадіону зранку, тому заявились лише 16 учасників.

Детальніше...
 
Футбольний фан-турнір 06.06.09

6-го червня 2009 року, в день міста Черкаси, під гаслами за здоровий спосіб життя і за відродження ФК "Дніпро" Черкаси відбувся футбольний турнір між вболівальниками цього клубу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 9
missiaspb.ru