mfcn supporters
Наша продукція

Україна - Швеція (U-21) 31.05.2012

Оскільки на матчі збірної України на Євро пересічному українцеві не потрапити, тому троє черкащан вирішують поїхати на матч молодіжної команди проти молодіжної команди Швеції. Будній день, проблеми з вирішенням недоліку наявності роботи і інші банальності життя не зупиняють нас. Один пробиває дорогу до Києва автостопом, ще двоє вирушають автобусами відразу після закінчення робочого дня. В столиці зустрічаємо ще одного представника черкаського двіжу, що зараз проживає в Києві, і рухаємося на стадіон «Оболонь», де і відбувається матч.

Стадіон цікаво розміщений, така собі огороджена галявина посеред багатоповерхівок. На матч запізнюємося, шукаємо можливість потрапити на стадіон через паркан, але скрізь патрулі беркутні, які здивовано дивляться на дивних людей, які питають про можливість потрапити на стадіон без квитків.Але вихід є. На трибуні знайомий, який збирає квитки з оточуючих вболівальників, і ось ми йдемо на стадіон. Ті ж самі акаби які щойно не впустили на стадіон без квитків, роблять вигляд що не впізнають нас, чому ми раді і також їх не впізнаємо.

Заходимо на трибуну, і відразу шок, ми попереду вже 3-0. Ще трошки нон-стопів і перший тайм закінчився. На трибуні близько 25 чоловік, є прапори України від кількох міст. Другий тайм починаємо з пісень, власне і витягували весь тайм їх душ вісім, разом з нами. Дивно, але фанати з інших міст охочіше співає російськомовну лабуду на матчі збірної України, ніж повстанські та народні пісні. Склалося враження що більше половини людей виросло в лісі, і вперше на стадіоні. Трошки розчаровані що пропустили забивання трьох голів, але збірна забиває ще три голи. Емоції зашкалюють, все неймовірно, починаємо заряджати «Слава Україні», кузьма відповідає, а от на заряд «Хто не скаче той москаль», чомусь ображаються, особливо хлопчина в розі «Оболоні»)))))).

Підсумковий рахунок 6-0, непоганий результат у грі з командою, яка до цього матчу пропустила лише один раз. Команда дякує за підтримку біля трибуни. А ми заряджаємо в останнє. Час вирішувати питання ночівлі…Встигаємо на останній потяг метро, вписуємося до черкащанина. Зранку вирушаємо на перший потяг метро, додому вирушаємо тим же шляхом, двоє на бус, один на автостоп. Враження від Києва неоднозначні, тиждень до Євро, в місті роздовбані дороги, купи сміття, бомжі та попрошайки, стихійні базари, хот-доги і шаурма.

Приїжджих з Європи реально планують не випускати із фан-зон, чи водитимуть під конвоєм???Подібне враження і від дороги додому, спимо лише в межах Київщини, бо після приїзду на Черкащину заснути важко під постійне пірнання автобуса в ями. Невже і цього причина в показусі і сподіванні що ніякий турист не поїде до Черкащини? І справді, що з того що це батьківщина двох найвидатніших українців, якщо історію можна переписати , а туристів повезти в місця де з них можна зрубати більше бабла!!!!Прекрасний матч, і несприйняття всіх прекрасних звітів та прес-релізів влади про підготовку до Євро….