mfcn supporters
Наша продукція

Миколаїв - Авангард 03.06.2012

3 червня відбувся перехідний матч за право грати у Першій лізі чемпіонату України між «Миколаєвом» та «Авангардом» із Краматорська. Підтримати наших друзів з півдня України і , заодно, розвіяти нудьгу міжсезоння вирішило четверо черкащан, майже кровно зацікавлених у збереженні прописки «Миколаєва» у Першій лізі.)))))

Пробиваємо виїзд собакою до ст.ім.Шевченка, звідки мажорним потягом у мажорному плац-карті (з слів провідниці, їздимо як королі, навіть постіль не беремо, через що треба відмінити половину потягів) вирушаємо до Хмельницька, де має відбутися матч. В місті ми вранці, вирушаємо трохи погуляти, помилуватися на місцеві краєвиди, і вбити час. Поступово опиняємось в торгівельному центрі, шукаємо кінотеатр щоб почекати в залі очікування, а опиняємося в залі ігрових автоматів, де переконуємося, що фраза «Чим доросліший чоловік, тим дорожчі в нього іграшки» не про нас: нам і таких цілком достатньо. І порада наступникам-хто гратиме в автомати на 2 поверсі торгового центру біля пляжу, знайте, в автоматах конають замість жетонів (5грн), монети по 5 копійок)))).

Але часу багато, тому йдемо на пляж, де лицезріємо русалку на фотосесії топлес, і ті в кого поганий зір слухають захоплені розповіді тих хто цим милується))). Далі час іде по графіку «поспали-поїли- поспали», а ближче до 16 години вирушаємо в бік стадіону, де зустрічаємо спочатку 2 друзів з Миколаєва, а потім і решту підтримки команди.

Краматорський клуб підтримує близько 10 чоловік. Матч неймовірний за перебігом та накалом пристрастей, а після фінального свистка ми радіємо так ніби це команда з Черкас піднялась у лігу рангом вище. Прощаємось з миколаївцями, які дякують оплесками за підтримку, і біля стадіону прощаємось з ними. Заходимо в «Сільпо» щоб забрати речі, поряд бачимо приїжджих з Краматорська, але їхні засмучені обличчя не спонукають до спілкування, а ми в піднесеному настрої та в чудовому гуморі йдемо на потяг. Трохи вбиваємо час на вокзалі, потяг запізнюється на півгодини, а ми під жарти про новий «Хюндай», який взагалі зламався на Харківському вокзалі в перший рейс, заселяємося на ночівлю в потяг. Зранку знову на ст.Шевченка, встигаємо на ранішню собаку, якою вирушаємо додому, і вперед до роботи і робочого понеділка.(((

Звіт Миколаєва

 

 
missiaspb.ru