mfcn supporters
Наша продукція

Чергова поїздка до Михайлівського інтернату 08.06.2012

З кожним разом все приємніше і приємніше приїжджати до наших друзів з Михайлівської школи-інтернату. Дітки вже не такі сором'язливі як під час перших поїздок, а навпаки, стали більш відвертими та щирими.
Вже стало доброю звичкою, приїжджати щоразу новою компанією, тому і знайомства, і розваги, і враження - все як вперше, лише дітки нас знають, як все тих же вболівальників Дніпра.
В цей день, по іронії долі, окрім нас, до інтернату "завітала" санстанція, а потім і прокуратура. Звичайно що зорганізувати всіх разом, в таких обставинах, було практично не реально, але це не завадило нам провести цей день, в супер-класному настрої.
Спочатку для старших хлопчаків провели майстер-клас з бойового гопака, а потім, розважалися в козацькі забави. Навіть не помітивши, як линув час і вже обідати, похватала нас малеча за руки і тягне до столової. Одне слово - смакота!!! Потім, вже як зазвичай, малі екскурсанти показали нам всі закутки своєї домівки,так би мовити, без прикрас. Згодом всі розбились по гурткам за інтересами: хто ганяти у футбол, хто у вибивного, хто "секретнічать" з дівчатами, а дехто навіть брав уроки із застеляння постілі)) Гарний настрій і усмішка на обличчі, це найкращий подарунок, який хочеться отримувати від таких діток щодня.
Кульмінацією нашого свята, стала козацька каша, яку ми варили усі разом, а тому вона вийшла найсмачніша в світі.


 
missiaspb.ru