mfcn supporters
Наша продукція

Акція "Лише Дніпро!"

В Черкасах стартувала акція під назвою «Лише Дніпро».

Ідеєю цієї акції є проведення різноманітних спортивних та соціальних заходів. Основна ціль яких показати, що для свідомих вболівальників назва власного клубу - це святе, найважливіше і те, що повинно бути незмінним.

Вже три роки, як на професійній футбольній арені України, Черкащину представляє ФК "Славутич". За цей час кардинально змінилась футбольна інфраструктура в нашому місті. Дитячі футбольні школи отримали тренувальну базу та перспективу для розвитку, "Центральний стадіон" став більш привабливим для вболівальників. До того ж, керівництву "Славутича", вдалося вивести команду на новий рівень. Завдяки вдалому підбору гравців та досвідченим тренерам, команда здатна боротися за підвищення у класі. Прекрасні умови задля підтримки...Так, але чому ж черкаські ультрас, жителі нашого міста та навіть вболівальники з усієї України, підтримують назву, вже не існуючого в Черкасах клубу? Численні опитування, збори підписів, петиції є тому підтвердженням. На матчах 2-ої, першої та навіть Прем’єр ліги, вболівальники з різних міст нашої країни, виражають свою підтримку та солідарність в поверненні історичної назви черкаському клубу. Найвірніші футбольні вболівальники Черкас, починаючи з 9 травня 2009 року, ведуть боротьбу за відродження в нашому місті піввікових футбольних традицій. В яких з повагою виношуються імена видатних тренерів та першокласних гравців, з гордістю цінуються тріумфи та досягнення першої команди майстрів, з захопленням згадуються кубкові матчі проти грандів.

У кого немає в душі минулого, у того не може бути й майбутнього! Саме таким гаслом, черкаські ультрас закликають футбольних вболівальників нашого міста, на кубкову гру, між "Славутичем" та "Таврією" (Сімферополь). -Ми повинні цінувати і не забувати глибоку історію черкаського футболу! Очевидно, що у багатьох з нас збереглася символіка ФК "Дніпро", який понад 30 років був футбольним символом нашого міста. Тож давайте змінимо невиразну картинку наших трибун, на яскраву палітру кольорів, із шаликів і прапорів, та об’єднаємо наші зусилля, щоб 25 вересня, на "Центральному стадіоні" зібралося якомога більше вболівальників і запустимо на нашого супротивника могутню дніпровську хвилю.

Велика подяка всім тим,хто принесе з собою на матч символіку Дніпра і покаже яка команда повинна бути в місті!


ПФК Суми


МФК Миколаїв

Зірка Кіровоград


Прикарпаття


 
missiaspb.ru