mfcn supporters
Наша продукція

1/2 Кубку України Черкаси-Шахтар 7.05.14

В історії черкаського футболу, нашому місту не часто випадала нагода приймати найкращі клуби країни, тому кожен такий матч навіки має закарбуватися у пам'яті.

Гра півфіналу Кубку України проти донеччан, мала величезний резонанс: квитки були розпродані за лічені дні, а в місті тільки й мови було про можливі провокації. Готуючи оправу до матчу, нас запримітив котрийсь перехожий, якому здалося що ми малюємо величезний російський триколор. І біс його взяв одразу дзвонити до міліції. Ті ж в свою чергу дорогою викликають дільничого, а він-експертну групу. По приїзду всієї цієї братії, починають приїжджати інші "групи швидкого реагування"-автомайданівці та самооборонці! А весь парадокс в тому, що зустрічатися мали команди з помаранчево-чорними та червоно-біло-синіми кольорами...В підсумку, окрім слів підтримки та сміху над ситуацією що склалася, нічого надзвичайного не сталося.

 

На вихід команд, три сектори господарів накриває величезний банер, який доповнюють вроцлавські вогні та текстовик:"Для когось-це лише назва, для нас-це суть життя". Вщерть заповнений 21-й сектор зібрав близько 400 фанів. Звук з трибуни досить пристойний, хоча й не найкращий з погляду на кількість. Дуже приємно чути, коли весь стадіон відгукується на переклички: "Слава Україні!", "Донецьк, Донбас-це Україна", "Ми українці-ми найсильніші". Патріотичну тему доповнювали текстовик "В ріднім краю панувати не дамо нікому" разом з жовто-блакитними димами та банер, який передали нам чеські ультрас Вікторії Пльзень: "Україна не здавайтеся!!!".

Протягом матчу черкаські футболісти вели справжній чоловічий бій. Не тягнучи час, не шкодуючи самих себе і не зважаючи на рівень свого суперника-вони боролись до фінального свистка, вони досягли поваги власних вболівальників і найкращими спогадами вписали себе в історію черкаського футболу. За таку відважну боротьбу і отримали своє "молодці-молодці" від усього стадіону.


Сектор гостей налічував 15 донеччан та багацько місцевих шанувальників Шахтаря. Завдяки напрямку вітру в сторону поля, їхні співи було інколи чутно на протилежній трибуні. Також гості відзначились піротехнікою після першого голу своєї команди.

Донецькі вболівальники відчули в Черкасах гостинність та повагу до себе. Нас єднає любов до України. Ми відчуваємо один-в-одному братерський дух. Футбол об'єднує! 
Лиш той погодиться на футбол без глядачів, хто не знаходить суті футболу.

Гості:

 
missiaspb.ru