mfcn supporters
Наша продукція

Дніпро був, є і БУДЕ!

 

По п’ятирічній боротьбі за відродження футбольних традицій в Черкасах, місцевий футбольний клуб повертає собі історичну назву.

Враховуючи результати численних голосувань та опитувань, вимоги черкаських ультрас та побажання громадськості міста, було прийняте рішення про зміну назви ФК «Славутич» на ФК «Черкаський Дніпро». Про це було проголошено 20 липня, генеральним директором черкаського футбольного клубу, Володимиром Лашкулом.

 

ФК «Черкаський Дніпро» офіційно не являється правонаступником розформованого в 2009 році ФК «Дніпро», проте він продовжуватиме славну футбольну історію нашого краю, початок якої датований 9 травня 1955 року. У понад піввікових футбольних традиціях черкаського футболу з повагою виношуються імена видатних тренерів та першокласних гравців, з гордістю цінуються тріумфи та досягнення першої команди майстрів, з захопленням згадуються кубкові матчі проти грандів.

 

Ми усвідомлюємо який тягар роботи наразі покладений на клуб. Порозуміння з керівництвом, якого ми так довго добивалися, дає перспективу на широку і плідну співпрацю. Співпрацю маючу за ціль творення позитивного іміджу клубу і його вболівальникам, розвиток дитячо-юнацького футболу, досягнення високої відвідуваності на домашніх матчах, а також розбудова солідної марки клубу яка стане цікавою для спонсорів. Для нас є дуже важливим порозуміння з керівництвом та гравцями. Саме в єдності клубу з його вболівальниками, закладена суть його успіху.

 

 

Cherkasy Supporters

 

 
missiaspb.ru