mfcn supporters
Наша продукція

Арсенал БЦ 0:0 Дніпро 11.08.14

На виїзді в Білій Церкві побувало 27 черкащан, добирались хто стопом, хто потягом. Останній раз візит до цього міста був мабуть в 2010 на волейбол. Тоді не мали змоги добре роздивитись місто. А прогулятись в Білій Церкві є де. Коли більш менш зібрались групкою, вирішили прогулятись по місцевому дендропарку "Олександрія". Вхід платний, але і паркани довкола діряві). До гри в основному час провели в парку та на місцевих пляжах.

Перед грою зібравшись з іншими групками вирішуємо заходити на стадіо, але місцевий адміністратор дуже просить купити квиточків, звичайно нікому ті квитки не були потрібні. А гра вже розпочалась, ми просимо цього адміна визвати когось із наших, він благає купити хоч половину квитків, інакще його анально покарає керівництво)) Тут вже й місцеві росичі підійшли, теж намагались допомогти в проході. Доречі зразу хочу подякувати хлопцям за гостинність. В підсумку щоб не накаляти ситуацію нас пропускають.

Розмістившись на секторі та розвісивши банери одразу починаємо шизіти. Підтримка в цілому хороша, акустика на такому стадіоні шикарна. Були і хіти про птн хла, також перекличка з місцевими вболівальниками СУ-ГС. Що цікаво то активної підтримки (ультри) у Арсеналу на матчі не було. Що до гри, дуже багато браку в реалізації. Але в кінці було видно що хлопці старалися вирвати перемогу. І ми віримо що вже скоро наше Дніпро прорве на голи. 
missiaspb.ru