mfcn supporters
Наша продукція

Матч пам'яті Сергія Амброса... 22.02.2015

Звіт від молодого гравця футбольного клубу Дніпро-80

Матч Звенигородка-Дніпро - це був не просто матч за вихід у плей-офф, а матч, задля вшанування пам'яті справжнього героя України, справжнього прикладу для всіх нас - Сергія Амброса. Це людина, котра пішла добровольцем до зони АТО, в батальйон "Азов", чим він доводив, що він є справжнім патріотом своєї країни. Загинув він 18 лютого у м. Широкино, під час мінометного обстрілу, боронячи свою країну. Щоб вшанувати його пам'ять, прийшов майже увесь зал. Фанатський сектор був повністю у чорному.
Усе починалось з промов та хвилини мовчання..
Гра почалась зі швидкого голу Звенигородки, але до кінця тайму наші хлопці усе ж таки змогли зрівняти рахунок, тому на перерву пішли з рахунком 1-1.
З початку другого тайма ніхто особливо вперед не ліз, команда з Звенигородки не спішно катали м'яч та пробували знайти якісь шпарини в обороні наших хлопців, але це їм вдавалося дуже складно, але все ж таки на "контрі" нас зловили, та забили - 2-1. Т.я. нашим треба було лізти вперед, тому через кілька хвилин вже зрівняли рахунок. А далі вже Звенигородка пішла у ва-банк, випускаючи 5 гравця, але це зіграло на руку нашим хлопцям, котрі до кінця матчу зуміли забити ще 2 голи, і в загальному рахунку - 4-2, та цим же вийшли у плей-офф.
Те, що сьогодні робили ультрас, було щось. Ми разом зуміли як слід, вшанувати пам'ять Сергія.