mfcn supporters
Наша продукція

Зустріч з Михайлівською школою-інтернатом 28.02.15

Коли заходить мова про дітей, у нас одразу виникають асоціації з усміхненими обличчями; кумедними дитячими витівками; улюбленими іграшками та першими друзями. Але світ настільки жорстокий і не справедливий, що нажаль не всі діти знають про батьківську любов і щасливе дитинство. Усвідомлюючи цю біль і шукаючи можливості якось допомогти, ми знайшли контакти Михайлівської школи-інтернату.

Ось вже 5 років, як ми їздимо один-до-одного на Різдвяні свята, проводимо товариські матчі, ходимо в походи, та звичайно ж разом вболіваємо на матчах «Черкаського Дніпра». Цього разу вирішили запросити діток в Черкаси, щоб показати їм Різдвяну театральну постановку та разом сплести маскувальну сітку для наших воїнів.

З захопленням і цікавістю, наші друзі дивилися «Різдвяну історію». По закінченні якої, діти нагородили акторів оплесками, а взамін отримали чудові подарунки. Після вистави, поїхали в штаб місцевої Самооборони, де дітки проявили свою майстерність в плетінні маскувальної сітки. Виснажившись фізично та емоційно, ми розважились трохи іграми та смачно перекусили. Після чого один з наших бійців полку «Азов», розповів діткам про те, яку важливу функцію може виконувати маскувальна сітка на фронті, та з радістю відповідав на їх питання. Дітки заздалегідь підготувалися до цієї зустрічі і подарували нашому бійцю прапор України та написали на ньому різні побажання і вітання.

Прекрасний день ми провели разом, але нажаль завжди доводиться прощатись. Прощатись щоб трохи засумувати один за одним і наступну зустріч провести з ще більшими емоціями.

п.с. Подарований прапор, обов’язково відправиться на Схід, де слугуватиме натхненням для наших воїнів.

 


 

 
missiaspb.ru