mfcn supporters
Наша продукція

Кремінь 1:1 Дніпро 01.05.15

Найважливішу і надпринципову виїздну гру сезону, "Черкаський Дніпро" провів в м. Кременчук. До сусіднього міста на Дніпрі, вирушило близько 40 супортерів з Черкас. За попередньою домовленістю з місцевими ультрас, вирішили провести спільний марш єдності, пройшовши центральними вулицями Кременчука.

На футбольному полі, гравці продемонстували видовищну гру, що свідчило про принциповість суперників і важливість завоювання 3 очок як для одних, так і для інших. В другому таймі, після стрімкої контратаки, кременчуцькі футболісти скористались не закритими зонами нашої оборони і відкрили рахунок в матчі. Це неабияк розгнівало наших футболістів, і вже через кілька хвилин "Черкаський Дніпро" зрівнює рахунок. Осада воріт господарів поля, тривала аж до фінального свистка. На 90+4 хвилині матчу, в штрафному майданчику "Кремня", нашого футболіста буквально заслемили три захисники господарів, але суддя не наважується давати точку, а натомість другим "гірчичником", вилучає за симуляцію нашого гравця. Фінальний свисток...1:1.

Протягом всього матчу, підтримка "Черкаського Дніпра" неслася в режимі нон-стоп. Барабан, прапори і освіжаючий дощ з "Моршинської", сприяли найкращій шизі за останні пару років. Після фінального свистка, обмінюємось з гравцями враженнями та вдячностями і разом вітаємо Ігоря Столовицького, нашого головного тренера, з Днем Народження!

Ультрас Кремня:

 

Відео

 
missiaspb.ru