mfcn supporters
Наша продукція

Кристал 1:2 Дніпро 11.05.15

Херсонська область набуває все більшої популярності серед відпочиваючих, а катаючим виїзда до Херсону, відкривається чудова можливість, поєднати відпочинок з підтримкою улюбленого клубу.

Такою чудовою можливістю черкаські фанати вирішили скористатися сповна, взявши з собою пару наметів, замаринованого м’ясця та найсимпатичніших дівчат.

За день до гри, зустрічаємося з нашими друзями в Миколаєві. Вписумось в скромний будиночок з банькою, більярдом і басейном, а про нічний угар і "данецких чикс" - це вже окрема історія. В цей час, інша частина наших виїзних, розбиває наметове містечко на мальовничому березі Південного Бугу. Шашличок, засмагання під сонечком і відкриття купального сезону, що може бути краще, для відпочинку на природі. Також провели акцію: «Миколаїв-чисте місто», розчистивши приблизно 70м2 пляжу, та зібравши 100 літровий пакет сміття.

На наступний день всі мобілізуємось на "зал.вокзал" і разом з корабелами вирушаєм на Херсон. По приїзду робимо примітивну екскурсію містом: супермаркет, річ.порт, бар, стадіон. Шмон на вході поверхневий. Що дуже дивує останнім часом, так це відношення ментів. Тижнем раніше, в Кременчуці, вони перекрили всі центральні вулиці, щоб ми пройшлись маршем на стадіо, ще й просили навіть запалити фаєра(по місту). А тут херсонські, просять вибачення за минулорічні трабли, після запаленого нами піро. Що сталось… де поділись мусора, до яких ми так звикли..
На виїзному секторі 17 черкащан + 25 миколаївців. Використовуємо спільні дружні заряди та намагаємося перекричати місцевих ультрас, тролячи звук їх уматного барабану. В середині першого тайму, футболісти обмінялися голами, а перед самою перервою, черкащани зробили ще один подарунок господарям, забивши гол "в роздягальню". В кінці другого тайму, футболісти Дніпра могли зробити рахунок як розгромним, так і подарувати херсонцям нічию. Але все ж, матч так і закінчився - 1:2 на користь Дніпра.

Черкащани продовжують підкорювати дніпровські береги і 3-го червня, в Новій Каховці, залишилась фінальна «Битва на Дніпрі»!

 
missiaspb.ru