mfcn supporters
Наша продукція

Благодійний турнір зі страйкболу

Цивільним корпусом "Азов" Черкащина та ГО "Ультрас Черкаси", в День Героїв та в пам'ять річниці загибелі Коменданта УВО і провідника ОУН Євгена Коновальця, було організовано благодійний турнір зі страйкболу.

Участь прийняли близько 30 бажаючих. Вони були розподілені по командам, та по коловій системі зіграли кожен з кожним. Під час змагань, кожен мав можливість пройти інструктаж з першої медичної допомоги та потренуватись в реанімації на сучасних тренажерах. Його проводила благодійна організація "Червоного хреста". Також, на сусідньому майданчику, кожен загартовувався перед своїми боями, проходячи імпровізовану смугу перешкод.

Сам захід пройшов в товариській атмосфері та тримав в напруженні до самого фінального поєдинку. В абсолютно рівній боротьбі, перемогу здобула команда "Білі кабани". Переможці були нагороджені пам'ятними призами, а найвлучніший стрілець, отримав іменну грамоту.

Завдяки благодійним внескам, на турнірі було зібрано 730 грн. Дякуємо всім, хто приймав участь, та надав фінансову допомогу нашим воїнам!

 

 
missiaspb.ru