mfcn supporters
Наша продукція

Шахтар-3 0:2 Дніпро 23.05.15

Виїзд в Копили загалом пробило 11 черкащан. Ми котили самим бюджетним транспортом, так-так собаками. Хтось стопом. Було і шість годин прогулятись Гребінкою. Нічого особливого, окрім кафешки "Тріумф" - де порції від душі. Опівночі рушили до Полтави. В Полтаві зустрічаємось з двома

які їхали через Знам'янку. Поснідавши, взявши квитки назад пішли потихеньку в Копили. Заодно розглядаючи місто. Хороше місто, але на вокзалі і біля нього кидається кількість безпритульних.

 

Копили село досить чимале, по самому селу треба пройти гарну відстань до бази зі стадіоном. Поле штучне, трибуна з накриттям, що додавало непоганої акустики.

Перший тайм шиза була слабкою, спека давала про себе знати. Та й ми досить таки зморені були. На полі футболістам взагалі було важкувато грати. Сама гра була більш видовищна вже в другому таймі, та й підтримка покращилась в рази. Після першого голу згодом була технічна перерва, футболісти пішли попити водички, окрім воротаря шахтаря. Наш С-р спорить на білет додому що заб'є гола. І вже біжить на поле, технічно обійшовши воротаря забиває гол. Виїзний сектор вибухає радісними емоціями. Боковий суддя просить більше не чудити. І згодом підходить якийсь мурчик, і виходить приблизно такий діалог: ви футбалісти? - так! -нєт, стойте на секторе іначє в Чєркаси не вернетесь, ногі попрострєліваю.. Але півник був посланий на ***.

Після другого голу бахнули пітарду, з'їхали що то не ми, то нам ноги прострілюють) Стрілок не ризикнув більше підходити. В кінці гри дякуємо команді за черговий крок до першого місця. І вирушаємо знову пішки до Полтави. Діставшись міста, частина валить поїсти та подивитись місто. Частина на пляж, один виїзний навіть ризикнув та скупався у Ворсклі. Потім общак на Знам'янку, Шева, рідне місто.

 
missiaspb.ru