mfcn supporters
Наша продукція


������� �������
Дніпро 2:0 Арсенал-Київщина 30.05.15

"А ми із міста на Дніпрі, ми із Черкас..."
Ця фраза черкаських ультрас, лунає кожного матчу "Черкаського Дніпра". Але ці слова набувають особливої сили та змісту, коли ти відчуваєш гордість за свою команду та рідне місто.

Матч проти "Арсенал-Київщина", припав на дні святкування 60-річчя головної футбольної команди міста Черкаси. Перед само грою, черкаські супортери влаштували марш вулицями міста. А перед виходом команд на поле, 21 сектор накриває величезний банер "Дніпро", доповнений текстівкою: "Футбольна гордість Черкас". Шалену підтримку нашого клубу, вгамовувала нещадна спека, тому майже цілий матч всі супортери на торсі. По виходу команд на другий тайм, запалюється святковий перфоманс, присвячений ювілею нашого клубу. Команда забиває два гола..і святковому настрою немає меж! Після фінального свистка, всі гравці підходійшли до фан-сектору і подякували за підтримку.

На наступний день, з нагоди 60-річчя професійного футболу в Черкасах, відбувалось художньо-спортивне свято "Від "Буревісника"(1955р.) до "Черкаського Дніпра"(2015р.)". Всі святкові заходи проходили на Центральному стадіоні. Вони включали: товариські футбольні матчі на міні-футбольних полях, відкриті тренування для маленьких футболістів, фінал Кубка області з футболу, розіграш цінних подарунків та автомобіля, зірковий концерт, а головним дійством свята, була хода ветеранів черкаського футболу. У сформованій колоні, в якій під прапорами різних років та назв нашого клубу, йшли футболісти та тренери, що виступали за команду в ті часи. Дорогі наші кумири, прийміть щирі вітання від черкаських ультрас, за ваш вагомий і неоціненний вклад, у життя нашої футбольної гордості Черкас!


 
missiaspb.ru