mfcn supporters
Наша продукція


������� �������
Енергія НК 0:3 Дніпро 3.06.15

Останній виїзд сезону припадав на будній день у Нову Каховку. Додамо відсутність нормального сполучення, відсутність білетів, безпринциповість матчу і маємо 7 відчайдух, які всеж поїхали на виїзд.

Поділившись на пари всі швидко подолали відстань з Херсону до Нової Каховки автостопом. Відпочиши на набережній міста відправились на стадіон. Хоча вхід був платним всі без проблем потрапили на стадіон зі сторони набережної. Стюарти не дуже бажали ловити зайців. Правоохоронців майже взагалі не було на матчі. Було дивно, адже весь матч нас ніхто не "охороняв". Що футболісти, що фанати уже відчували смак першої ліги - і хотіли назавжди попрощатися з 2-го ліговим болотом. Три голи аутсайдеру чемпіонату викликаюсь не багато емоцій. Але всеж таки після матчу футблісти з головним тренером дякують за підтримку.

Головним "подарунком" за підтримку все ж стали місця в клубному автобусі. Переможні "We are the champions", "Chempione-Chempione", "Кто ми - Днепр" лунали аж до світанку. Таке повернення після останнього матчу це справжній "happy end" для 4 фанатів - котрі відкатали всі виїзди, та були на всіх домашніх матчах. Тож в цьому сезоні не тільки команда ставить рекорди. Перші золотніки з'являються і у Черкасах.

По приїзді команди в Черкаси, о п'ятій ранку не велика кількість фанатів зустрічає команду - та вітає з чемпіонством футблістів та головного тренера. 
missiaspb.ru