mfcn supporters
Наша продукція


������� �������
Дякуємо за вашу щедрість!

Бажання 80 дітлахів виконано!


В День Святого Миколая, ультрас "Черкаського Дніпра" завітали до Михайлівської школи-інтернату! 
Протягом минулого тижня, всі небайдужі черкащани долучалися до акції "Святий Миколай в кожному з нас!" і передавали цільові подарунки для кожної дитини. Також на зібрані кошти, було придбано багато солодощів та фруктів.

Наш приїзд у цей святковий день, справив на дітей велику радість. Вихованці інтернату влаштували чудовий концерт і ми змогли оцінити їхні здібності та таланти.

Відволікаючи увагу дітей, ми провели ігри та конкурси, а тим часом "Миколайчик" розносив подаруночки... Діти змагалися у спритності та кмітливості, відгадували загадки, а також дивували нас своїми знаннями про ФК "Черкаський Дніпро".

Коли діти познаходили свої подарунки, радості не було меж! Вони довго нас не відпускали: розповідали про свої мрії, проводили екскурсії по новому корпусу, демонстрували свої подарунки. Щирі слова подяки за цей святковий візит, висловило також і керівництво інтернату!

Ми, в свою чергу, дякуємо ЦК "Азов", Автомайдану та Самообороні, за вашу допомогу. Також вдячні всім людям доброї волі, за прояв вашої щедрості! 
missiaspb.ru