mfcn supporters
Наша продукція


������� �������

Cherkasy Supporters - це об’єднання патріотично-налаштованих молодих людей міста Черкаси, головною метою яких є добровільна організація підтримки черкаських спортивних команд та збірних команд України, пропаганда здорового способу життя, і відродження та збереження українських національних традицій.

Усі неадекватні молоді люди, які видають себе за представників нашого об’єднання і в той же час займаються безладом на вулицях нашого міста (зокрема в нетверезому стані) - насправді до нас ніяким чином не відносяться. Більше того, ми самі боремося з подібними явищами, і намагаємося викорінити їх, так як розуміємо, що вони в першу чергу погіршують саме нашу репутацію.

Основним видом нашої діяльності - є підтримка ФК "Черкаський Дніпро" як на домашніх матчах, так і на виїзді. Для молоді це нове захоплення, яке відволікає їх від вуличного життя, криміналу і шкідливих звичок. Спорт, здоров'я, патріотизм стали основними ідеями об'єднання. Також, ми періодично проводимо різноманітні заходи, спрямовані на пропаганду здорового способу життя і патріотичного виховання серед молоді. Будемо раді усім бажаючим приєднатись до нас, якщо цілі нашого об'єднання відповідають Вашим особистим.

Даний ресурс створений для висвітлення діяльності нашого об'єднання.

При використанні будь-яких матералів сайту посилання на fcdc.ck.ua обов'язкове.

Зв'язатись з адміністрацією сайту можна через нашу гостьову або через e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
missiaspb.ru