mfcn supporters
Наша продукція

Проти сучасного футболу (AMF)

Сьогодні лозунг AMF (Against Modern football) дуже часто можно почути від людей, яким не байдужа доля сучасного футболу, прочитати на сторінках спортивних інтеренет-видань або навіть побачити на трибунах суппортерів різноманітних футбольних клубів. Так в чому ж полягає зміст цього лозунгу?

AMF - це загальноєвропейська ідея вболівальників, які протестують проти втрати цінностей в футболі. Сьогодні один з найвидовищніших видів спорту перетворили на бізнес, на іграшку у руках олігархів і політиків. Футболісти грають лише заради грошей, а не за кольори клубу; матчі продаються і купуються у кабінетах функціонерів; зникають клуби зі славетною історією, а з'являються лише "клони" або комерційні проекти; спонсорами  виступають алкогольні компанії; засилля легіонерів не дає змоги пробитися місцевим молодим гравцям... А найголовніше - це те, що з трибун зникає ПРИСТРАСТЬ, зникають справжні емоції! Сьогодні найбажаніший вболівальник - це той, який буде тихо сидіти на місці згідно придбаного квитка і жувати свій хот-дог або попивати кока-колу. А офіційні фан-клуби будуть повністю підпорядковуватись керівництву клубу і виконувати лише його вказівки по організації підтримки. Сімейні сектори, малолітні дівчатка, що женуться за автографами привабливих гравців, дудочники - все це знищує справжню атмосферу на стадіоні, знищує історію і традиції, знищує відданість кольорам рідного клубу! Гроші руйнують футбол!

Нажаль, під цей лозунг потрапили і черкащани. ФК "Дніпро" Черкаси був розформований у травні 2009 року через фінансові проблеми. Керівництво не побачило перспективи вкладати гроші в більш ніж 50-річну історію і традиції, так само як і місцева влада не зацікавилась в збереженні єдиного професійного футбольного клубу області. Але черкаських вболівальників не залишає надія і вони будуть робити все можливе для відродження рідного клубу!

Також, разом з черкаським Дніпром, були розформовані такі футбольні клуби, як "Нафком" Бровари, "Арсенал" Харків, "ЦСКА" Київ, кожен з яких мав численну армію відданих фанів. Хочемо подякувати за солідарність вболівальникам з інших міст, які підтримали нас в скрутну хвилину.

МФК "Миколаїв":

"Зірка" Кіровоград:

"Прикарпаття" Івано-Франківськ:

"Арсенал" Харків:

"Проти сучасного футболу"

 
missiaspb.ru