mfcn supporters
Наша продукція

Велопробіг 27.09.2009

Неділя 27-го вересня виявилася для нас досить насиченою на події. Окрім вже давно запланованого велотуру «За здоровий спосіб життя», в цей день черкаський "Круг" грав останній груповий матч в кубку України з жіночого волейболу, а також у Києві відбувався вп-турнір з футболу. І що не може не тішити - в кожному з цих заходів нам вдалося взяти участь. А зараз детальніше про перебіг велотуру.

З Черкас вирішили виїзжати о 12.00, але поки дочекалися всіх учасників і супроводжуючий автомобіль, а також дісталися відправної точки у Дахнівці вже було опів на другу. Всього зібралося 16 чоловік, 13 велосипедів і 1 авто. Маршрут для першого разу обрали недовгий: Дахнівка-Селена-Свидівок-Соснівка.

Незважаючи на деякі неполадки з обраними засобами пересування, і вимушені технічні зупинки, та відчувши на власних сідницях усі "переваги" наших доріг, ми весело і дружно дісталися Свидівка, де як виявилось знаходиться покинута сільська хатина одного з учасників. Так як кожен взяв з дому якусь провізію вирішили зробити там зупинку і накрити стіл. Але яке ж було наше здивування коли замість традиційного українського тину ми побачили вхід розмальований в психоделічних кольорах зі смайликом і такий же колодязь біля входу :)

Хатина дійсно виявилась занедбаною, але все необхідне для трапези все ж знайшлось: стіл, стільці, дрова та блоки для вогнища і єдине відро, яке, не зважаючи на численні зусилля дістати води з висохшого колодязя, в результаті наших кооперативних дій залишилось на його дні :) Вивісивши прапор України на даху та розпаливши багаття, загальними зусиллями накрили стіл і почали втамовувати голод. Підсмаживши сосисок трохи подратували єдиного вегетаріанця, поділилися навколофутбольними новинами і сфотогравувашись з баннерами виїхали в напрямку міста.

Шлях назад по автотрасі видався набагато легшим через наявність роздільної лінії між узбіччям і дорогою, що створювало ніби вузьку "велосипедну доріжку", яких на жаль в Україні майже ніде немає.

Зібравшись у кінцевій точці велопробігу - Долині Троянд, обговорили проведений день та підрахували подолану відстань, яка в сумі склала близько 45 км. Дізнались новини з футбольного вп-турніру в Києві, де з кожним разом відчувається прогрес - на цьому турнірі нашій команді вдалося вийти з групи :) І усі втомлені, але задоволені недільним велотуром розійшлись по домівках з бажанням в майбутньому ще не раз повторити подібний захід. Також необхідно підкреслити, що гасло велопробігу - "За здоровий спосіб життя" повністю виправдало себе, так як за весь день нами не було вжито ні краплини алкоголю! Це ще раз доводить, що і без горілки і пива можно гарно проводити час.

В стаканчиках мінеральна вода:

 
missiaspb.ru