mfcn supporters
Наша продукція

Волейбол. Круг-Іскра 17.10.09

Матчі з луганською командою були рядовими, то ж дуже цікавих подій не планувалося… Перехід з кількості в якість проходить невеликими темпами, так склалося, що навіть і в таку годину були люди, які не знали як себе поводити на секторі :)

Матч в неділю зібрав на трибуні достатньо людей щоб створити якісну голосову підтримку. Навіть в такій кількості це можна зробити досить непогано в нашому палаці спорту. На «ура» йшли й українські пісні… Потроху додаємо нові, що викликає певне захоплення у нас же самих. Пісні, які було погано чути співали під час перерв, коли зал стихав. Що стосується любителів статистики, їх було досить багато, адже перед цим матчем був дуже цікавий поєдинок чоловічої волейбольної суперліги Імпексагро - ЮрАкадемія (м. Харків).

Курсанти-пожежники, яких заганяють на кожну гру Круга нарешті починають відповідати нам на переклички «Круг Черкаси», що звучить дуже непогано, адже їх приходить на матч не мало… В честь 67-ї річниці створення УПА ми підготували червоно-чорний банер «Слава Україні», який зробили за лічені години до початку гри.

Наступний календарний матч через два тижні з одним із головних конкурентів - тернопільською «Галичанкою» обіцяє цікаву гру та змушує актив сектору готувати і надалі цікавий перфоменс.

 
missiaspb.ru