mfcn supporters
Наша продукція

Футбол. Україна-Англія 10.10.09

Не для кого не новина, що домашній матч з родоначальниками футболу чекала вся Україна з початку відбіркового циклу. Коли стало відомо, що він стане ще й вирішальним і відбудеться у Дніпропетровську, де готувати шоу на трибунах будуть дніпряни, то більшість черкащан загорілись неабияким бажанням відвідати цей матч. Вихідний день як ніколи сприяв виїздній активності.

Звичайно, при такому ажіотажі на квитки не всім вдалося вибратись, але чоловік 25 ми точно вивезли. Всім разом виїхати не вийшло, і з Черкас їхали кількома групами. Деякі вже вночі прибули до Дніпропетровську, інші під'їхали під самий матч. У більшості з нас було багато часу, щоб відчути атмосферу в місті перед великим футбольним святом. Тож ми встигли і по місту погуляти, і відпочити, і поспілкуватися з колегами з інших міст, особливо з дружніми нам корабелами, яких загалом виїхало теж біля 30, та навіть трохи подискутували з англійцями.

Матч бачили усі, тому про нього багато писати не будемо, лише згадаємо декілька яскравих фаєршоу, через які зупиняли гру. Для когось це був своєрідний протест проти того, у що функціонери перетворюють сучасний футбол, для когось - протест проти дорогих квитків і перекупщиків, для інших - своєрідне відчуття повернення пристрасті на трибуни чи щось інше. Кожному - своє. Що не кажіть, але виглядало це дійсно яскраво!

 
missiaspb.ru