mfcn supporters
Наша продукція

Волейбол. Джинестра-Круг 05.12.09

Гостинна Одеса: на пероні напевно під сотню сірих чекали києвський потяг, на котрому нам "пощастило" їхати! Специфіка перону була такою, що обійти його ніяк не можна, бо це кінець колії і локомотив впирається у вокзал.

На пероні обшук, ніхто не вірить що ми приїхали на волік, думають що приїхали на підмогу комусь з танцюристів пари Чорноморець-Динамо.

В результаті 6 годин сидимо на вокзалі під конвоєм, тільки по одному випускають коня прив'язати. Здивувало культурне спілкування сірих з нами (не беручи до уваги пару бидло-персонажів).

Спец.басом нас відвозять на волік, де ми вирішили відразу не подавати виду хто ми, щоб дівчатам було ще приємніше по свистку почути рідні заряди! Відшизіли чудово, особливо пішов розрив під час 2-3 партії. Після матчу запустили саморобний серпантин, і він, зі слів гравців був "ГВОЗДЁМ ПРОГРАММЫ"! Одним словом супер!

Після матчу дівчата подякували за підтримку, пофотографувались з нами біля залу… з футболерами не порівняєш! Потім гуляли містом: спочатку море (уважуха моржу, який забув що на дворі зима і пірнув у море), потім порти, "старе місто" - чесно кажучи не очікували що в Одесі так гарно. Вокзал, перон, вагон, радість від теплого чайку, їдемо додому!

 

 
missiaspb.ru