mfcn supporters
Наша продукція

Поїздка в школу-інтернат 26.12.09

На одному зі зборів ми вирішили будь-що в цьому році відвідати один з дитячих будинків, привезти дітям подарнуки і одяг, поспілкуватись і допомогти. З 16 листопада почався збір речей. Враховуючи, що усі черкаські дитячі будинки непогано спонсуються місцевими підприємцями і чиновниками, вирішили поїхати в одну з обласних установ подібного роду, а саме в Михайлівську спеціалізовану школу-інтернат.

Звичайно, хотілося зробити дітям подарунки до Святого Миколая, але, через несприятливі погодні умови довелося на тиждень перенести поїздку, про що, до речі, ми ні яким чином не пожалкували.

Приїхавши до школи-інтернату, першим ділом познайомились з її директором і продумали наш план дій. Усіх діток зібрали до спорт.залу, де красувалася величезна наряджена ялинка, під якою ми склали зібрані нами за місяць подарунки. Після вступного слова директора, нам запропунували розповісти дітям про себе, з чим дуже вдало впорався один з наших соратників. Було згадано і про ФК "Дніпро" Черкаси і про здоровий спосіб життя, ми навіть разом з дітлахами заспівали гімн України і навчили їх скандувати декілька речівок :) Дізнавшись, що місцева шкільна команда з футболу зайняла одне з призових місць на обласному турнірі ми зіграли з ними в конкурс на точність пробиття пенальті і домовились навесні влаштувати турнір по футболу. По закінченню усі дітки отримали індивідуальні подарунки, і для кожного з нас організували невеличку екскурсію по школі. Також ми дізнались про те, що цього дня о 4-тій годині 7-8 класи будуть проводити концерт-святкування Нового року, але так як ми розраховували в цей час вже прибути до Черкас, сказали що на жаль не зможемо бути присутніми на даному заході.

Збираючись додому, ми завітали на чашечку чаю до кабінету директора і ще раз обговорили деталі нашого майбутнього візиту і все, що необхідно школі. Нам були презентовані диски з історією інтернату і зі словами подяки ми вирушили до автобусу, але по дорозі діти, з якими ми вже добре познайомились і потоваришували почали розповідати нам про концерт і вмовляти залишитись. Цим радісним дитячим очам і посмішкам ми не змогли відмовити, і навіть водій схвалив наше рішення.

В очікуванні концерту ми провели час граючи в сніжки, різноманітні веселі ігри, а також нас пригостили смачним шкільним обідом. І ось четверта година, і ми йдемо до спорт.залу на урочистий захід, участь в якому приймали не тільки діти, але й працівники інтернату. Описувати весь концерт не вистачить слів: конкурси, танці, пісні, хороводи навколо ялинки, подарунки, чуттєве прощання... одним словом безліч позитивних емоцій і нескінченний святковий настрій, кожен з нас запам'ятає цей день надовго.

 
missiaspb.ru