mfcn supporters
Наша продукція

Волейбол. Круг - Сєвєродончанка 09-10.01.10

На цю гру вболівальники Круга чекали близько року. Після того, як черкащанки зазнали поразки від команди з Сєвєродонецька в фіналі чемпіонату сезону 08/09 і тим самим обірвали серію з чотирьох чемпіонств поспіль, цей суперник став для нас найпринциповішим.

На перший матч були підтягнуті всі можливі резерви і сектор виглядав як ніколи чудово. Його прикрашав лицьовий банер CS, який було вирішено використовувати на всі важливі матчі в чемпіонаті. Гучні та злагоджені заряди гнали команду вперед цілий матч. В середині гри був піднятий банер на весь сектор з силуетами видатних споруд нашого міста та пагорбу Слави. Цей банер справив неабияке враження на всіх в залі, адже полотно таких маштабів використовувалося вперше.

На другий день людей було значно менше, але це не завадило створити чудову атмосферу, особливо коли наші дівчата, програючи 0:2, зрівняли рахунок. Для команди з Донбасу був розгорнутий банер «Спорт поза політикоЮ», натякаючи на відносини цієї команди з Ю.Тимошенко. В останні секунди матчу було зірвано близько 10 великих хлопавок, що змусило зупинити матч на декілька хвилин та зарядити атмосферу до максимального напруження. Нажаль, молоді черкащанки не впоралися з нервами і програли останні хвилини більш досвідченим опоненткам. Будемо надіятись, що страшна серія з 5 поразок поспіль закінчиться і ми нарешті побачимо перемоги рідної команди!