mfcn supporters
Наша продукція

Волейбол. Фінал чотирьох 26 - 29.03.10

До фінальної частини готувались як до останніх матчів, то ж були стягнуті всі резерви. Чисельно збільшена група активістів-малярів впродовж усього тижня ввечері створювала свої шедеври. До фіналу було залучено якнайбільше людей, дошито та відремонтовано прапори та витягнутий з чулану наш барабан-ветеран ( A.C.A.B).

Але цього всього не було достатньо для оригінальної підтримки на кожний ігровий день. Тож довелося імпровізувати на ходу і на перший день одягнули весь сектор в білий колір.

Затягнутий початок матчу дозволив вперше проскандувати прізвища гравців, вийшло дуже гарно. Голосова підтримка в першому матчі була найкращою в сезоні.

Другий день зібрав більше людей на секторі, але нажаль не підвищив якість звуку. Не показати себе з гіршого боку з такою великою кількістю людей на секторі допоміг барабан... А може й навпаки завадив – дівчата часто програвали подачі при його використанні, і здавалось що вони його лякаються)). На прохання дівчат знову було використано банер 4.5х10 з визначними спорудами міста, але вже с текстовиком «Вперед до слави».

Третій день вже виснажив як фанатів, так і гравців. Головним питанням після матчу було, як охарактеризувати матч: «як вболівають – так і грають» чи «як грають – так і вболівають». Як на трибуні, так і на майданчику відверто нічого не виходило. Не вдалося навіть правильно розгорнути банер с логотипом клубу, все не вийшло так, як хотілося.

Після черкаського фіналу чотирьох, "кружанки" провели таку саму процедуру на майданчиках у Сєвєродонецьку та Тернополі. І в підсумку зайняли третє місце. Вітаємо дівчат, і віримо що надалі бронза обов'язково зміниться на золото!

Перший ігровий день.

Другий ігровий день.

Другий ігровий день.

Третій ігровий день.

 
missiaspb.ru