mfcn supporters
Наша продукція

Поїздка в школу-інтернат 26.09.10

Після першої нашої поїздки до дитячого будинку ми отримали море вражень і нетерпляче очікували наступної. Спілкуючись з Директором в телефонному режимі, дуже приємно було чути, що дітки про нас запитують і цікавляться коли ми вже приїдемо.

Цього разу замість речей та іграшок, яких у дітей було вдосталь, ми вирішили з метою пропаганди спорту провести з дітьми міні-футбольний турнір і подарувати їм футбольні та волейбольні м’ячі, спортивну форму, а також трохи солодощів. По приїзду деякі діти одразу підбігли до нас, намагаючись когось впізнати, але цього разу майже всі обличчя виявились для них новими, бо приїхали ми інакшим складом ніж минулого разу. Отже ми вирушили до павільйону, де трохи познайомились та обговорили з працівниками закладу нашу програму. Поки дівчатка проводили екскурсію для гостей, хлопчаки восьмого та дев’ятого класів готувалися до міні-футбольного матчу. Всього діток цього дня було близько 70-ти. Порівняно з минулим разом, коли їх було всього двадцять, цього разу все одно без нашої уваги ніхто не залишився. По приїзду директора вирушили до футбольного поля, де провели напружений футбольний поєдинок. Після основного часу матчу, який закінчився з рахунком 2:2, в серії пенальті перемогу святкували місцеві хлопці. Після гри всі зібрались у актовій залі, де ми розповіли про себе, а дітки - про свої таланти. Потім були вручені подарунки, після чого місцева дітвора стала більш розкутішою і потім понеслося…веселі ігри, каруселі, вибивний, собачки, і ще купа всіляких цікавих історій, які розповідали дітки, тягаючи нас за руки по території школи-інтернату. Насилу відірвавши від дітвори, нас запросили до їдальні, де пригостили смачним обідом. Відвідавши чудове меню, яким щодня годують наших друзів та чутливо розпрощавшись, сповнені емоцій та виснажені фізично, вирушили додому.

З кожною поїздкою між нами і дітками зав’язуються все більш тісні дружні стосунки. Тому ми нетерпляче чекаємо наступного візиту до Михайлівської школи-інтернату.

Не будьте байдужими, відвідуйте дитячі будинки! Діткам не так важлива матеріальна допомога, як увага і любов з нашого боку!

 
missiaspb.ru