mfcn supporters
Наша продукція

Еко акція прибирання парку 10.10.10

Незважаючи на дощову погоду і лінощі багатьох запрошених товаришів - акція все ж відбулася. Почалося все не дуже оптимістично, оскільки не було тої кількості людей на яку ми розраховували, але потім, взявшись за роботу стало зрозуміло, що і цими силами ми можемо відмінно попрацювати. Під час прибирання люди продовжували стягуватись. Всього в акції взяло участь 12 чоловік.

У порівнянні з минулим роком в парку стало трохи чистіше, але, тим не менш, тут до сіх пір не встановлено жодної урни. За кілька годин прибирання ми зібрали сміття на сім десятків (70!) мішків різних розмірів.

Коментарі декількох учасників:

Геннадій: З самого початку насторожило те, що на відміну від минулого разу комунальні служби міста жорстко відморозилися, і цього разу не видали нічого крім 50 пакетів ... Довелося все сміття збирати вручну, без "штрикалок". Але і з такими розкладами ми приступили до прибирання, в основному попадалося сміття деградуючого суспільства типу пляшок з-під горілки, пива, бульбулятори, шприци, упаковки трамадолу. Важко на це дивитися! Ось навіщо тепер ходять у парк, та ще й під церкву. Також не розумію таку річ як відсутність урн по парку. Дуже вдячний всім присутнім хто взяв участь в цій акції. Бережіть природу і не перетворюйтеся на бидло. Нам тут жити!

Євген: Як шкода, що багатьом начхати, що у них посеред міста парк перетворюється на смітник. Особисто я взяв участь у прибиранні тільки для себе, оскільки живу у цьому місті та відчуваю за нього відповідальність. Я знаю, що немає сенсу чекати змін, чекати, що хтось за мене буде це робити, чекати, що раптом усі стануть культурними і цивілізованими і запанує мир і порядок на землі. Хочеш щось змінити - почни з себе!

Артур: Парк дійсно став чистішим, після нашого прибирання залишилося тільки підстригти траву і бур'ян, розставити по всьому парку урни і лавки - і в ньому буде набагато приємніше проводити час.

В прибиранні парку приймали участь активісти об'єднання Cherkassy Supporters, хоча основну кількість все ж склали черкаські еджери.

Джерело

 

 
missiaspb.ru