mfcn supporters
Наша продукція

Звіт по аматорській лізі 15.07.2011

Після "веселого" турніру ім. Першина здавалося, що все буде добре - наше об'єднання прокинулося і футбольне життя знову продовжиться. Але вже за декілька днів перед стартом Аматорської ліги черкаській громадськості представили нову емблему та нові кольори клубу, що спричино незаплановану акцію протесту на першому матчі 4-го травня з «Діназ».

Ніхто не зміг сприйняти жахливу емблему і жовто-синьо-білі кольори нормально. Першу половину зустрічі 21-ий сектор був порожнім, а другу - провели без голосової підтримки. Під кінець гри ми висловили свою любов до традиційних кольорів так, щоб нас почули не тільки глядачі, а й присутнє керівництву клубу на чолі з губернатором області. Чи ми, чи хтось інший вплинув на них, але через декілька днів клуб пообіцяв змінити емблему та кольори.

Домашя гра з УкрАгроКомом в кінці травня не зібрала аншлаг на секторі. Це не дивно, дата та час матчу внесли свої корективи. Але все одно хотілося висловити свою позицію стосовно нового клубу (детальніше нижче).
Були представлені полотна "Продовжимо історію черкаського футболу", "Вірні традиціям" та рік заснування професійного футболу в області - "1955". Після матчу всі футболісти підійшли до нашого сектору та персонально потиснулу руку кожному, віддячивши за підтримку. Це було вперше за історію фанатизму в Черкасах, то ж викликало у фанатів неабиякі відчуття та віру у кращі відносини між командою та фанатами.

Далі були виїзні поєдинки в Полтавській та Київській областях, про які немає що сказати, і домашня гра з Єдністю-2 6-го липня, яка теж нічим особливим не запам'яталася.

Останній в аматорскій лізі виїздний матч з УкрАгроКомом з с. Головківки Олександрійського району Кіровоградської області не хотілося пропускати. Але по різним обставинам не так і багато людей вирішили поїхати на історичний виїзд. Провальний рахунок 4-0, підтримка на тверду трійку, цікавий місцевий стадіончик та населенний пункт взагалі і дорога додому в клубному автобусі - ось чим запам'ятався цей виїзд.

Отже, футбол в місті набирає обертів, всі чекають другу лігу, цікаві домашні та виїзні ігри... Але нажаль, це не той футбол, про який всі мріяли... Це не "Дніпро".

Наша позиція стосовно нового клубу:

Ми, віддані футбольні вболівальники міста Черкаси, щиро вдячні керівництву ФК "Славутич" за відродження футболу в нашому місті, та за створення футбольного клубу, в якому зможуть реалізувати себе вихованці місцевих футбольних шкіл. В Черкаській області впродовж двох років не було професіонального футболу, і це в той час коли наша країна готується до наймаштабнішого футбольного дійства Європи – Євро-2012.

Зазираючи в глибоку футбольну історію нашого краю, можна відзначити перші прояви організації та проведення матчів черкаськими колективами ще в далекому 1905 році, але офіційна дата створення професіональної футбольної команди в нашому місті – це 9 травня 1955 року. За свою глибоку футбольну історію, Черкащина не раз мала честь приймати на своєму полі грандів радянського футболу, а в незалежній державі черкащани були в кроці від виходу до Прем’єр-ліги. Піввікова футбольна історія Черкас творилася під різними назвами, але більшість часу, а саме впродовж 31 року, кращий професіональний клуб області гордо називався ФК «Дніпро».

Для відданих черкаських вболівальників два роки без футболу стали справжнім випробуванням. Адже матчі рідного футбольного клубу стали основою для об’єднання та згуртування людей, а для багатьох – невід’ємною частиною життя. У більшості з нас період існування ФК "Дніпро" Черкаси залишив в пам'яті яскраві враження, важливими стали честь і гідність міста, і вірність "Дніпру". Відсутність футболу не зламала нас, а навпаки дала можливість випробувати себе на стійкість та відданість улюбленій команді. Наше головне кредо – бути вірними традиціям. Тому ми завжди будемо виступати за збереження історично усталеної назви клубу – «Дніпро», і за червоно-біло-сині кольори команди, незалежно від зміни власників та спонсорів клубу. Ми не можемо допустити, щоб після багатьох років, які ми присвятили вболіванню за рідний клуб, нашими ідеалами нехтували.

Тому основні наші прохання і вимоги зводяться до наступного:

· перейменувати ФК «Славутич» в ПФК «Дніпро»;

· роком заснування клубу вважати 1955 рік;

· офіційними кольорами клубу затвердити червоно-біло-сині кольори.

Щоб уникнути накладок з юридичною особою "ФК Дніпро Черкаси", за якою налічується величезний борг, пропонуємо закріпити за клубом нову юридичну назву "ПФК Дніпро" (ПФК – Професіональний Футбольний Клуб).

Важливим нюансом для нас є і дата заснування клубу, яка б свідчила про тривалу футбольну історію нашого краю. 1955 – рік зародження професійного футболу в Черкасах. З того часу змінювались клуби, змінювались назви, але завжди у головної команди міста, офіційною датою заснування значився 1955 рік.

Червоно-біло-сині кольори, до яких ми звикли за ці роки, є кольорами нашого міста, і ми б дуже хотіли бачити їх на формі та емблемі рідної команди.

З повагою,

віддані вболівальники черкаського футболу.

 

 
missiaspb.ru