mfcn supporters
Наша продукція

Головківка-Славутич 27.08.2011

Найближчий виїзд, та ще й з проїздом через гусячу провінцію, не залишив байдужим жодного черкаського супортера. Тому підтримати команду поїхала максимальна кількість людей, що зараз збираються на домашньому секторі.

Обраний бас, накшталт тих, на яких ганяють польські кібіце, добре слугував бадьорій атмосфері, що царила по дорозі на матч. В олександрії підібрали своїх "скаутів", які зранку прибули до цього чудо-міста, що славиться своїми бігунами по пересічній місцевості. Впевнившись що нас ніхто не чекає, поїхали далі до села, де мав проходити матч.

Прибули десь за годину до гри. Дехто пішов дегустувати продукти в місцевій крамниці, дехто займався оформленням сектора, дехто дискутував з місцевими, але за 10 хв. до початку весь виїздний склад вже був на гостьовому. На вихід команд розтягуємо полотно із зображенням визначних місць нашого міста. Стартовий свисток і на поле летить петарда…вибух і понеслось. Завдяки зведенню до мінімуму пауз між зарядами, атмосфера на секторі стає шаленою, вся ця енергія передається і гравцям, які з кінця першого тайму вдесятьох змогли втримати нічийний рахунок і продемонстрували відчайдушну боротьбу на кожному клаптику поля. На 88 хвилині під шалений нон-стоп, гостьовий сектор спалахує вогнями і це видовище приводить в захоплення не лише місцеву публіку, а й міліціянтів, які бачать таке дійство вперше у своєму селі. Також була спалена гусяча роза. Після фінального свистка вся команда підбігла до нас подякувати за підтримку, нашій ейфорії не було меж, навіть паркан не витрмав такого емоційного навантаження. Після матчу кожен гравець команди сідав у клубний автобус теж під шалені овації.

Дорога додому була ще веселішою, ніж на матч. Зупинились в олександрії, трохи полякавши своїми нетолерантними зарядами працівників магазину атб і місцевих фараонів. Зворотньою дорогою виявилось що в нашій компанії є чимала кількість виїздних піонерів. Тому в найкращих фанатських традиціях відбулася посвята першачків, а потім і настанова від старшого покоління.

Підсумовуючи варто зазначити, що хоч би хто не казав, якою б складною не була ситуація, але в наших серцях завжди жеврітиме надія на повернення традиційної назви рідного клубу!

 
missiaspb.ru