mfcn supporters
Наша продукція

Н.Каховка-Славутич 10.09.2011

Виїзд незвичний тим що більшість виїздних прийняли рішення їхати спонтанно,за пару годин до відправлення. Коли вирушали до станції ім.Т.Шевченко у нас було всього два тікети, по приїзду придбали ще чотири, інші ж четверо виїздних вирішили що квитки то для піжонів, та і роздумувати їм особливо не довелось через брак коштів.

Перша партія відправилась без проблем, половина з квитками, половина без них. Вписка "під бокову полицю"таке бачили вперше, та і не чули ніколи такого, але то було весело. Бабуся, котра сиділа поруч, піклувалась щоб наш заєць не застудився там, а один з виїздних, що прийшов провідати нас, навіть не помітив, що він сидить над зайцем, який в цей час вже солодко спав!!!

По прибутті в Херсон, ми зустрілись з іншими сімпатічними та видвинулись "дивитись" місцеві пам’ятки. Після прогулянки по Херсону видвинули в Нову Каховку, хто як, деякі автостопом. По приїзду перша частина пішла гуляти по НК, а інші приїхали вже ближче до матчу. Зайшли на стадіо, обійшли його і потрапили, як потім виявилось, на сектор місцевих ультрас, зарядили, почали вивішувати банери, але підійшов вже знайомий з виїзду в Херсон працівник беркуту та сповістив нас що це не наш сектор і зараз нас відведуть на гостьовий.

Матч був цікавий та напружений, впродовж всього матчу ми намагались гнати команду вперед, особливо чутно це було на початку, коли місцевих було небагато і вони мовчали, а заряджала лише кузьма в невеликій кількості. Досить прикольно було коли домашній сектор почав заряджати, але через вітер ми це тільки бачили, чути ж не було нічого. Славутич не програв, і був близький до перемоги, та на жаль знову суддя (чи то ми такі суб’єктивні) не дав нам цього зробити. Після матчу вже по традиції вся команда підбігла до сектору, разом замутили "дощик", і подякували один одному за гру та виїзд.

Нас тримали поки стадіон не спорожнів, і відвели до басу команди, в якому майже всі і поїхали додому, а хто не додому той куди ж ще як не в Миколаїв? =) Тим паче, там святкували день міста плюс гра з помідорами наступного дня. Дорога додому була досить сонлива, майже всі відсипались. Приємно було почути від деяких футболістів заряди, спочатку народні пісні, а потім "Жовто-блакитні" та "Перші будуть Черкащани".

Всім дякую за виїзд!

 
missiaspb.ru