mfcn supporters
Наша продукція

РК "Граніт" Черкаси

Перше знайомство з регбі на Черкащині відбулося у 2008 році. Зацікавленність цим видом спорту, виявили фанати черкаського футбольного клубу "Дніпро". Дуже важко починати, не маючи попередньої бази, практичних знань та навичок. До того ж у 2009 році, справжнім випробуванням стало розформування футбольного клубу - фундаменту для ультрас. 14 червня 2009 року в м.Києві, відбувся турнір з регбі-7 під гаслом солідарності київських ультрас, до боротьби за відродження ФК "Дніпро". Цей перший ігровий досвід, можна вважати початком історії РК "Граніт".

Невдовзі, ентузіазм амбітних гравців помітив досвідчений тренер Нюнін Олександр Львович. Саме він дав розуміння комбінаційної гри та посприяв у проведенні першого турніру з пляжного регбі у місті Черкаси. Відтоді, пляжні турніри в Черкасах, стали проводитись щорічно.

Свою назву "Граніт", команда асоціює по-перше: з гірською породою, котра відрізняється великою міцністю; по-друге: з одною із історичних назв, черкаського футбольного клубу; по-третє: з гранітними каменями та скелями, що утворювали Дніпрові пороги.

На даному етапі, за основу ставимо розвиток пляжного регбі та олімпійського регбі-7.

 
missiaspb.ru