mfcn supporters
Наша продукція

Болград-Славутич 01.10.2011

Звіт про виїзд на гру зі "СКАД-Ялпуг" із Болграду, яка проходила біля румунського кордону в селі Багатому Ізмаїльського району!

Усе буває вперше, ось і цього разу вперше дев'ять черкаських супортерів (усі 9!) пробивали 240 км (а це майже піввідстані до пункту призначення) автостопом. До міста Одеси доїхати було не складно (усім знайомий потяг Київ-Одеса через Черкаси). Хоча й тут декілька наших взяли квитки до ст.ім.Т.Шевченко, а далі, як це називається "петляли". В Одесі вийшли на трасу, яка пролягає через Ізмаїл на Рені і за кордон. Побоювалися, що автостоп не спрацює, враховуючи менталітет тамошнього населення і його національний склад (багато болгар, молдован, євреїв, румун). Розбилися по двоє і на одну трійку, в якій була дівчина. Але цього разу на щастя наші побоювання не справдилися, до того ж новачкам щастить:) Усіх по черзі забрали впродовж години, кожна групка доїхала на 3 4 "попутках". Зупинялися машини різних гатунків: від КАМАЗу до останньої моделі Nissan. Цікаво, що по цій трасі довелося двічі пересікти молдовський кордон, але у тих, хто йде транзитом, навіть документи не перевіряли. І ось за півтори години до матчу ми в селі Багате. Склад населення в цьому селі такий: болгари - 70%, молдовани - 20% і 10% українців. Село немале, десь до 4000 осіб. Населення - звичайне, неагресивне, але й не дуже гостинне. Дочекавшись усіх, пішли на стадіо, який вразив тільки тим, що пройшов атестацію для гри в другій лізі. Через відсутність правоохоронців матч затримали на 15 хвилин. Гра була нудною, наші одразу забили (Євген Гуд), а потім діяли по принципу "бій-біжи".

Наприкінці 2-го тайму виникла конфліктна ситуація з вболівальниками Болградської команди, їх було декілька, років по 40-50, не першої тверезості, найсміливіший підійшов і хотів з'ясувати стосунки, але ми його словесно і, навіть, культурно послали туди, звідки він мабуть і виліз ) Після матчу до нас підійшов череватий чоловік з адміністрації суперника і почав поливати брудом, казати, що викличе правоохоронців, на що ми відповіли: "Давай!". Але конфлікту намагалися не створювати, тому що гол.тренер нашої команди напочатку матчу попрохав вести себе адекватно, тому що ми майже в іншій країні і непогано було б звідси поїхати здоровими і з гарним настроєм як клубу, так і нам)))

Після матчу футболісти подякували за підтримку і вибачилися за погану гру, пообіцявши, що виправляться. Всі вписалися в автобус ФК "Славутич", окрім 4-х наших, які поїхали автостопом в Ізмаїл, а потім назад в Одесу і на потязі в Черкаси. Залишилось зазначити тільки, що в неділю з Ізмаїлу до Одеси дістатись автостопом майже нереально, довелося проводити ніч на трасі і ще першу половину дня голосувати, щоб спіймати машину.

 
missiaspb.ru