mfcn supporters
Наша продукція

Україна-Болгарія 07.10.2011

Черговий матч збірної не викликав особливого бажання їхати, але в день матчу все таки вирішили промчати. Часу було обмаль, та з автостопом пощастило, доїхали вчасно ще й під сам стадіо нас підкинула "зємлячка" =)

В Києві нас вже чекали інші черкащани, котрі дістались столиці ще з ранку. На стадіо потрапили нормально, всього один контроль, і той не дуже ретельний. Суппорт, як для Києва, то більш-менш, але у глобальному плані поганенько. Були представники різних міст (Стрий, Симферопіль, Дніпропетровськ, Харків, Чернівці, Вінниця та ін.). Після третього голу запалили вроцлав, після чого МНСники з бігових доріжок "чисто по-пацанячи" сказали, щоб ми такого не чудили, бо вони з нами щось погане зроблять )

В результаті - перемога з рахунком 3-0. Крім СаШо не бачив, щоб хтось аплодував фанатам. Всі у гарному настрої покидають стадіон, а ми йдемо перевіряти щедрість місцевих крамниць =) Прогулявши всю ніч, зранку знову стопом вирушили додому. На трасі трохи змерзли через сильний вітер, та все ж доїхали нормально та встигли на домашню гру з самим Реалом!!! Але то вже інша історія…

 

 
missiaspb.ru