mfcn supporters
Наша продукція

Чернігів - Черкаси 15.10.2011

Самий масовий виїзд на потязі припав на Чернігів. Хоча конкретну цифру виїзних ми не знали ні при відправленні з вокзалу бо деякі буквально залітали в вагони за мить до його відправлення, ні навіть під час матчу, бо впродовж нього прибували автостопщики.

Дорога туди як завжди виявилась спокійною. Відправлення з Черкас припадало на четверту ночі, тому після розповіді невеличких фанатьских байок більшість одразу завалились на бокову…

Прибули в Чернігів о десятій ранку, місто зустріло нас чудовим вокзалом, але неприємною холодною і похмурою погодою. Одразу розбились на групки та пішли прогулюватись містом, наліплюючи по дорозі новенькі стікера. На одному з центральних проспектів зайшли перекусити в місцеву харчевню. В цілому місто надзвичайнх вражень не залишило: чисто, охайно, старі храми, парк особливо не змінився після нашого попереднього візиту.

Щодо самої підтримки то всього нарахували біля 50-ти виїзних. Заряджали непогано, але бракувало барабану. Вже на другій хвилині команда забиває гол. І автор голу Сергійчук біжить до нас порадіти разом, назустріч йому вибігає кілька черкащан. Після чого сірі посилюють контроль гостьового сектору підігнавши ще декілька міліціантів. На трибуні місцевих були помітні трабли з сірими через запалене піро. Навіть був використаний газ. В перерві домовились палити одночасно з місцевими. З піро у нас було два стробофаєра та димова шашка, після активації цих запасів, акаби намагаються припинити пірошоу, але наші добре згуртовані ряди не дають їм цього зробити. Були переклички Слава Україні – Героям Слава! Також порадував публіку заряд місцевих «спасібо жителям данбаса».

Все ж таки утримати переможний рахунок нашій команді не вдалося, Десна зрівняла 1:1. По свистку наші гравці щиро дякують за підтримку, особливо вдячний наш голкіпер. Під стадіоном весь сектор одразу сідає в орендований бас, і топить на Ніжин наздоганяти свій потяг, що вже відправився з Чернігова. В басі вже починають затягувати останні хіти шансону та різних треш виконавців. Водій «красава» встиг хвилина в хвилину, за що йому велика подяка.

Що стосується дороги додому - мабуть ще довго будуть пам’ятати черкащан пасажири з 14-го і по 19-ий вагони. Бідні люди зі скаргами тільки те і робили, що просили вгамувати незрозуміло звідки з’явившихся виконавців української народної пісні ).

В цілому виїзд вийшов непоганим, якщо не враховувати відсутність певних навколофутбольних нюансів.

 
missiaspb.ru