mfcn supporters
Наша продукція

"Дніпро-80" - СДЮШОР "Ходак" 27.10.2011

У рамках дитячо-юнацької футбольної ліги України у 8-му турі між собою зустрілися дві черкаські команди «Дніпро-80» та СДЮШОР «Ходак», вікових категорій 1995 та 1997 року народження.

Перша гра між 16-ти річними гравцями пройшла «під диктовку» СДЮШОРу, вони успішно завершили поєдинок з рахунком 2:0 на свою користь.

Ми потрапили лише на другу гру - між командами 1997-го року, де інтрига не залишала поле до завершення гри. Будній день і початок матчу о 13.00 не дуже посприяли організації підтримки майбутніх надій черкаського футболу, але нам в допомогу поспішили їх малолітні друзі, які неабияк підсили звуковий суппорт того дня. Візуальна підтримка була представлена прапорами України, а також нашим баннером "Черкаси", який нарешті повернувся до нас після того, як в Тернополі за певних обставин потрапив в полон до небезпечних місцевих.

Юні козаки щиро й голосно весь матч підтримували своїх товаришів, і наприкінці поєдинку заспівали разом з нами гімн України, поклавши руку на серце.

Проти команди СДЮШОРу, 1997-го року, за «Дніпро-80» на поле вийшли футболісти на рік, а то й два, молодші своїх суперників. Однак незважаючи на це, «дніпряни» дали бій старшим футболістам, не пропустивши жодного м’яча. Матч проходив за невеликої переваги СДЮШОРу, проте «Дніпро-80» якісно відпрацював у захисті, що й призвело до нічиєї. Матч закінчився без забитих м’ячів.

Після фінального свистка вся команда підійшла до нашогу сектору і подякувала за підтримку, спочатку колективним уклоном, а потім і кожному суппортеру індивідуально.

Ми покладаємо великі надії на дитячий футбол в нашому місті, і впевнені що саме цим маленьким футболістам під силу продовжити традиції черкаського Дніпра!

 
missiaspb.ru