mfcn supporters
Наша продукція

Черкаси - Херсон 29.10.2011 +відео

Прокинувшись цього суботнього ранку, кожен черкаський супортер сподівався, що нарешті навколофутбол у всій своїй красі завітає і до нашого міста. Інтригуюча атмосфера матч-дня з активним скаутуванням по вокзалах і скануванням автобусів розвіялася зі стартовим свистком матчу. Як то не прикро визнавати, але останнього разу якісний склад опонентів приїжджав до нас аж в 2008 році!

На секторі шиза йшла може і не найкращим чином, але драйв був ще той. Все ж таки це останній домашній матч в цьому році. Тому в перерві вирішуємо що треба мутить пірошоу і кілька козаків відправляються за невикористаними пірозапасами.

Але атмосфера і без того стала вибуховою вже в другому таймі - після переклички "Дніпро Черкаси" з новоствореним 6-м сектором, останні залишають всі видані клубом прапори і банери з символікою ФК "Славутич" і показово перед здивованою кузьмою і розгубленими чиновниками через пів стадіону йдуть маршем до нас на сектор. Виглядало дійсно ефектно. Далі починається шалений нон-стоп до кінця матчу і на його завершення запалюються різнокольорові дими. Хоч це не виглядало так маштабно і яскраво як того хотілося, але футболісти дякуючи за підтримку з захопленням насолоджувались цим шоу. Після піро були невеличкі трабли з сірими, але далі словесної перепалки не зайшло - напевно вони переглядали відео з нещодавніми подіями за участю своїх чернігівських колег =)

Невеличке пірошоу:

Коментарій тренера з приводу неадекватного персоналу команди гостей:

 
missiaspb.ru