mfcn supporters
Наша продукція

Чорноморець2 - Черкаси 05.11.2011

До останнього в 2011 році виїзду не всі черкащани поставились серйозно. Тому виїхало нас тільки 16 чоловік, більшість з яких лише нещодавно дізнались що таке виїзд.

По приїзді в Одесу всі розбіглись. Хто в катакомби, хто на сьомий, решта прогулювались по центру міста. На спортивну базу Люстдорф в Совіньйоні, де грала свої матчі друга команда Чорноморця, прибули за годину до початку гри. Подихавши вдосталь свіжим морським повітрям на узбережжі, пішли на сектор, який знаходився на висоті 2-3 метрів від футбольного поля. Позаду він був огороджений залізною сіткою, за якою одразу була проїжджа частина.
Почали шизіти, співати українських пісень і гнати вперед гравців Славутича. Декілька разів до нас підходили одесити з пропозиціями поспілкуватись. Домовились зробити це після матчу в рівних умовах.
Перший тайм наші відіграли активно і забили пенальті. Друга частина гри порадувала коли очікуваний результат принесло підсилення нашого нападу свіжим гравцем, який зрівняв рахунок 2:2. Свого апогею гра досягла під кінець поєдинку, коли кращий бомбардир в складі черкащан Сергійчук нарешті завантажив переможний гол у ворота одеситів на доданих хвилинах. Він одразу підбіг до виїздного сектору щоб відсвяткувати гол разом з нами. Фінальний свисток і деякі суппортери не зважаючи на опір стюардів стрибають на поле з височенного сектору щоб подякувати футболістам за перемогу в останньому матчі цього року!
Але ж не буває бочки меду без ложки дьогтю. Після матчу місцева торсида без нашого відома скасовує усі домовленості, і всім своїм колективом випробовує деяких черкащан на міцність, а решту на жаль на швидкість. Висновок в цій ситуації старий як життя: потрібно бути завжди готовим до непередбачуваних обставин, а особливо на виїздах.