mfcn supporters
Наша продукція

Суперкубок України "Дніпро-80" 26.02.2012

Молодь «ФК Дніпро-80» 98-99 р.н. в цьому році здобула кубок України, і мала зійтись в фіналі за Суперкубок з переможцями Чемпіонату України, однолітками з «Іллічівець-Старт» (м. Іллічівськ). Цей матч викликав не абияку вагомість  для нас.

Хоча в місті в цей же день частина влаштовувала пробіжку ЗСЖ, та Козацькі забави в парку приурочені Масляні – в палац спорту Будівельник прийшов пристойний склад супортерів.

Ще б пак грає команда «Дніпро», ім’я яке назавжди викарбуване в серцях кожного з нас. Щодо підтримки то вона була дуже гарна, заповнений палац, організатори та персонал команди мабуть не очікували такої активної підтримки, і були приємно здивовані. Дуже сподобався момент, коли перед грою наші юні футболісти зійшлись в коло та зарядили «Ми черкащани, і ми переможемо!»  Наші ж заряди йшли на ура, все по олдскулу, гімн «За Дніпро»  навіяв приємну ностальгію…

Звичайно з такою активною  підтримкою, наші молоді футболісти бігали по полю як невгамовні. Звичайно не завжди все виходило, шалена підтримка десь можливо теж тиснула на молоду психіку. Але боролись, і добились перемоги 1-2.
Як же приємно бачити запал у очах наших футболістів, та їх налаштовування на перемогу. Таке рідко побачиш у дорослому футболі. По завершенню гри сектор та юні гравці подякували один одному. ЛИШЕ ДНІПРО – ЛИШЕ ЧЕРКАСИ!

  
missiaspb.ru