mfcn supporters
Наша продукція

Станіслав - Черкаси 02.05.2012

Якщо коротко описати виїзд, то все в найкращих традиціях старої школи. Правда зібралось не так і багато як хотілося. Проте це самий масовий виїзд на захід в нашій історії. Всього пробило виїзд тридцять вісім осіб, семеро вирушило поїздами решта басом. Отже вже опівночі відправились в далеку дванадцяти годинну путь до Станіслава.  Бас хоча і був з кондиціонером, але все ж виспатись з комфортом не вдалося. Прокунявши до ранку, зі сходом сонця почали роздивлятися місцеві краєвиди. Чим ближче ми наближались до Станіслава - тим кращими вони ставали.

Заїхавши в місто вирішили згрузитися та розміститися на спортивному майданчику, часу до футболу було ще багато - тому недуже хотілося попасти до лап бидлоакабів (про яких детальніше трохи згодом). На спортивному майданчику хтось розігрівався на брусах, та турніках. Хтось просто лежав в траві чекаючи на суперників по здачі нормативів. Нарешті дочекавшись суперників одразу розпочали змагання, перемога за черкащанами. Керуючись моментом хочемо подякувати місцевим, розвитку вашому двіжу, та фінансової міцності клубу. Після цього всі пішли милуватися чудовим містом. Єдиним мінусом було те, що наші водії лягли спати в невідомому готелі, та ще й не відповідали на дзвінки. З басу треба було забрати прапори та барабан.

На стадіон пройшли без проблем, але на секторі одразу почали бикувати беркута. Їм не подобалось що частина по звичці стояла на сидушках. Після того, як наш одного сірого запитав «тебе що в дитинстві ображали?» ледве не зав’язалась сутичка. Але все ж вдалося уладнати все мирно. Реально таких бидлоакабів ще не зустрічали. Повний неадекват. Сама шиза була не найкращою, по перше спека, по друге втома. Але коли почали обливатися водичкою, підтримка ставала трохи жвавішою. Гра на полі теж була не досить яскравою, аж після пенальті «червоно-біло-сині» більш менш заграли. Під час гри хлопаки підвозять барабан та іншу атрибутику. А гравці порадували ще двома голами. По завершенню гри всі гравці подякували за підтримку, за що отримали не меншу порцію подяки за чудову гру. Після матчу, нас як поважних персон під конвоєм ДАІ провели за місто. Чудовий виїзд!
 
missiaspb.ru